Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi

6.839,00 TL

Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit(Havale) ödeme seçeneklerinde sepette %15 indirim *

*İndirim, seçili ürünlerde geçerlidir

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi ile dünyadaki ilk ve tek teknolojiyle tanışın. Halı yıkama işlemlerinizde yaşanılan zorluğu tamamen ortadan kaldıran bu teknolojiler sayesinde sadece halılarınızda değil, koltuk ve diğer sert zeminlerde bile derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. 

İlk ve Tek Teknoloji İle Halılarınızı Temizleyin

Fakir Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi, kirli su tahliye sistemiyle dünyanın ilk ve tek teknolojisini size sunuyor. 4,3 litre temiz su tankı kapasitesiyle tek seferde bütün halılarınızı temizlemenize olanak sağlayan Fakir Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi, 22 litre kirli su tankı sayesinde temiz ve kirli suyu birbirinden ayırır ve halınızdan arınan kirlerin tekrar halınıza nüfuz etmesine engel olur.

Fakir Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi’nin 1600 W gücü sayesinde benzersiz bir güç ve üstün bir temizlik sağlar. Çift devirli by pass turbo motor teknolojisi, motorun hızını ve performansını artırır. Böylece tüm yüzeylerde etkili temizlik hissi elde edilir. Güçlü motoru sayesinde sadece halı için değil koltuk veya sert zeminlerinizde de temizlik yapmanıza imkan sağlayarak zorlu lekelerin üstesinden gelebilirsiniz. Ergonomik tasarımı ve taşıma kolu sayesinde temizlik işlemlerinizi yorulmadan tamamlayabilirsiniz. 

Fakir Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi ile birlikte gönderilen kenar-köşe aparatı, zemin aparatı, mobilya fırçası sayesinde geniş kapsamlı bölgelerde bile etkili sonuç elde edebilirsiniz. Vakum hortumu ve vakum boruları sayesinde yüksek performansta vakum gücü elde ederek zorlu lekelerden kurtulabilirsiniz. Otomatik kablo sarıcısı sayesinde kablolar birbirine karışmayacak ve size zorluk çıkarmayacaktır. Ayrıca ses düşürücü egzostu sayesinde yüksek ses çıkarmadan temizlik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.