Aromatic Kahve Baharat Öğütücüsü
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman

Aromatic Kahve Baharat Öğütücüsü

543,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti
Açıklama

Fakir Aromatic Kahve ve Baharat Öğütücü

Fakir Aromatic Kahve ve Baharat Öğütücü sayesinde kahve çekirdekleri ve çeşitli baharatların öğütme işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürün, içerisinde yer alan kaliteli paslanmaz çelik parçalar ve yüksek performansı sayesinde verimli bir sonuç ortaya koyar. Fakir Aromatic Kahve ve Baharat Öğütücü ürününü yaşam alanlarınızda rahatlıkla kullanarak damak tadınıza uygun besinleri kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Bir Öğütücü Deneyimi

Fakir Kahve ve Baharat Öğütücü yüksek performanslı ve kaliteli yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Öğütmek istediğiniz kahve, baharat veya kuru yemiş çeşitlerini cihaz içerisine yerleştirerek kolaylıkla öğütebilirsiniz. Fakir Kahve ve Baharat Öğütücü ürününü bir an önce kullanmak için siparişinizi hemen tamamlayabilirsiniz.

Kullanımda Sağlığı Avantajlar

Fakir Kahve ve Baharat Öğütücü paslanmaz çelik malzemesi ve kaliteli yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Çıkarılabilen haznesi sayesinde ürün temizliğini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün şeffaf kapağı kapalı iken güvenli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan emniyet sistemi bulunur. Kaymaz tabanlı öğütücü, 60 g kapasitesi sayesinde öğütme işlemlerinizin tümünü kolaylıkla gerçekleştirmenize yardımcı olur. 24 ay boyunca ürünün kullanım garantisinden faydalanabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.