Dynamic Kişisel Blender Rouge
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Ürünü
360°
Görüntüleyin

Dynamic Kişisel Blender Rouge

999,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Dynamic Kişisel Blender Violet, en sert malzemelerinizi bile saniyeler içinde parçalayarak size kusursuz bir deneyim yaşatıyor. Zorlu meyve ve sebzelerinizde etkin performans gösteren ürün sayesinde kendi içeceğinizi pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Kahve ve baharat öğütme işlemlerinizi bile Fakir Dynamic Kişisel Blender ile yaparak her türlü ihtiyaçlarınızı tek tuşla halledebilirsiniz.

Sağlıklı Öğünler İçin Kişiselleştirilmiş Blender

Fakir Dynamic Kişisel Blender ile kendi içeceklerinizi hazırlamanız bu kadar kolay olmamıştı. Tek yapmanız gereken tüm malzemeleri hazneye doldurup bir tuşla ürünü çalıştırmaya başlamanız ve sonrasında içeceğiniz hazır. Üstün performanslı bıçakları buz gibi sert malzemeleri bile parçalayabilir, ayrıca paslanmayan teknolojisi sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Fakir Dynamic Kişisel Blender, 600 W çalışma gücüyle yüksek performansta tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunar.

Fakir Dynamic Kişisel Blender, ekstra aparatları ve BPA Free şişeleriyle tarafınıza teslim edilir. 570 ml ve 750 ml karıştırma şişelerinden hangisini seçeceğinize malzemenizin miktarına göre karar verebilirsiniz. 180 ml öğütme kabı ile de kahve ve baharatlarınızı kolayca öğütebilirsiniz. Fakir Dynamic Kişisel Blender, kapağının üzerindeki taşıma halkası sayesinde taşınmasını kolaylaştırır ve dilediğiniz her yere sizinle birlikte gelebilir.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.