Ojo Cam Su Isıtıcı Siyah
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Ojo Cam Su Isıtıcı Siyah

999,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Ojo Cam Su Isıtıcı Siyah ile tek tuşla hızlı bir şekilde sıcak su elde edebilirsiniz. Cam malzemesi sayesinde şık bir görünüme sahip olan su ısıtıcısı, güvenli bir kullanım sağlar. Kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen yüksek performanslı ürün sayesinde ihtiyacınız kadar suyu çok kısa bir süre içerisinde kaynatabilirsiniz.

Şık Tasarımıyla Yüksek Performans Birleşti

Fakir Ojo Cam Su Isıtıcı, kısa sürede dilediğiniz kadar suyu cam hazne içerisinde kaynatır. Ürünün cam gövdesi ısıya karşı dayanıklıdır. Cam gövdesinde su ısıtıcısının çalıştığını gösteren mavi LED bulunur. Bu LED ışık sayesinde şık ve zarif bir görünüm sunar. Fakir Ojo Cam Su Isıtıcı, suyun kaynamasının ardından otomatik olarak durur ve buharlaşmadan dolayı susuz bir şekilde çalışmasının önüne geçerek güvenli bir kullanım sağlar.

Fakir Ojo Cam Su Isıtıcı, ergonomik kullanımıyla mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. Tutma sapının ısı geçirmez olması olası mutfak kazalarının önüne geçer. Kilitli kapağa sahip olması sayesinde kaynama sırasında suyu taşırmaz ve rezistansının paslanmaz çelik olması uzun ömürlü bir kullanım sunar. Cihazın kablo saklama yuvası sayesinde tezgahınızın üzerinde gereksiz bir dağınıklık yaşatmaz, düzenli bir görünüm sunar. 360 derece dönebilir olması kullanımını oldukça kolay hale getirir.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.