Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Allover 3 In 1 Vantilatör

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Allover 3 In 1 Vantilatör fonksiyonel kullanım şekilleriyle kullanıcılarını serinletiyor. İster ayaklı olarak ister masaüstü isterseniz de duvara monte ederek kullanabileceğiniz ürün sayesinde en iyi açınızı ayarlayabilir ve sıcak havalarda ferahlayabilirsiniz. Hız seçeneklerinin 3 şekilde; düşük, orta ve hızlı olarak ayarlanabilmesi sayesinde istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz.

Üçü Bir Arada Kullanım

Fakir Allover 3 In 1 Vantilatör üç farklı kullanım şeklinin yanı sıra farklı rüzgar modlarına da sahiptir. Normal, doğal ve uyku modu sayesinde seçenekleri sizlere sunar. Normal modda manuel olarak ayarlama yapıp istediğiniz rüzgar modunu seçebilirsiniz. Doğal modda ortamın havasına göre en uygun hız ayarını ürün kendisi yapar. Uyku modunda ise 15 dakikalık periyotlarla çalışır ve en doğal serinliği sunar.

Fakir Allover 3 In 1 Vantilatör, kaliteli bakır ve yüksek performanslı motoruyla uzun ömürlüdür. 16 İnç kafes şeridi ve yuvarlak tabanlı 5 adet pervanesi bulunur. Oval salınım özelliği sayesinde üfleme yönü sürekli değişerek içinde bulunduğunuz ortamın tamamında serinlik homojen olarak dağılır. Ayaklı kullanım özelliğinde yüksekliği 1,2 metreye kadar çıkan ürün, kapanma ayarı 7,5 saate kadar ayarlanabiliyor.

Performans
Yükseklik Maksimum 1,20 metreye kadar
Fan Hızı Kademesi 3 Kademe
Ürün Özellikleri 16’’ duvarda, masa üstünde ve stant olarak kullanabileceğimiz 3 fonksiyonlu sistem
3 rüzgar modu: normal, doğal ve uyku modu
Dayanıklı %100 kaliteli bakır motor
Manuel kontrol özelliği
Oval salınım
Ürün Ağırlığı 4,50 kg
Başlık ve Aksesuarlar
Aksesuarlar Uzaktan Kumanda
Tasarım
Renk Seçenekleri Gri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.