Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Ladiva Ekmek Kızartma Makinesi Rosie

Yakında

Gelince Haber Ver
2.609,00 TL
Ücretsiz kargo
9 aya varan taksit
2+1 yıl ek garanti

Fakir Ladiva Ekmek Kızartma Makinesi Rosie ile günün en güzel başlangıcını sıcak ve taze bir ekmek ile başlatabilirsiniz. Kahvaltılarınıza eşlik edecek kızarmış ekmekleri hazırlamanın en kolay yolunu sunan Fakir Ladiva Ekmek Kızartma Makinesinin kullanımı kolay ve pratiktir. Tek tuşla çalışarak tercih ettiğiniz kızartma seviyesini seçebilirsiniz. 

Tek Tuşla Pratik Kullanım

Fakir Ladiva Ekmek Kızartma Makinesini tercih ettiğiniz kızarıklık seviyesini ayarladıktan sonra tek tuş ile çalıştırabilirsiniz.  Kullanımının oldukça kolay olduğu ürün hiçbir manuel müdahaleye gerek kalmadan ekmeklerinizi otomatik olarak fırlatır. Fakir Ladiva Ekmek Kızartma Makinesi tüm bu özelliklerinden dolayı mutfaktaki hızınıza hız katar ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ekmekleriniz kızarırken oluşacak kırıntılar ise ürünle birlikte gönderilen kırıntı tepsisinde birikir. Ekmek kızartma işlemleriniz tamamlandıktan ve cihazınız soğuduktan sonra kırıntı tepsinini çıkarabilir ve ürününüzü kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Kablo sarma yuvasına sahip ürün, tezgahınızda fazla alan kaplamaz ve dağınık bir görüntünün oluşmasını engeller.

Fakir Ladiva Ekmek Kızartma Makinesi; tekrar ısıtma, gösterge ışıklı buz çözme ve durdurma gibi fonksiyonlara sahiptir. Buzluğunuzdan çıkarmayı unuttuğunuz ekmeklerinizin dakikalar içinde buzunu kırar ve pratik bir şekilde kızartarak size sunar. Dilerseniz yeniden kızartma fonksiyonunu da kullanabilirsiniz ve bu sayede önceden kızartılmış ekmeklerinizi yakmadan tekrar ısıtarak servise hazır hale getirir. Fakir Ladiva Ekmek Kızartma Makinesi ile bayat ekmeklerinizi bile tek tuşla ısıtarak ekmek israfının önüne geçebilirsiniz. Cihaz açıkken uzun süre kullanılmadığında otomatik kapanma sistemi devreye girer ve herhangi bir riskle karşı karşıya kalmadan ekmeklerinizi kızartabilirsiniz.

Güç 1350 W
Dilim Kapasitesi 4
Isı Ayarı Var
Durdurma Düğmesi Var
Buz Çözme Özelliği Var
Yeniden Isıtma Özelliği Var
Kablo Saklama Haznesi Var
Çıkarılabilir Kırıntı Tepsisi Var
Dilim Yükseltme Ayarı Var
Ürün Ağırlığı 1,8 kg
Ürün Boyutu 17,8 x 17,2 x 40 cm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.