Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Avanti Buharlı Ütü Yeşil

Yakında

Gelince Haber Ver

Fakir Avanti Buharlı Ütü Yeşil ile en zor kırışıklıkların bile üstesinden gelebilirsiniz. Evinizdeki en pratik ve en güçlü yardımcınız olacak ütü ile birçok giysiyi ütüleyebilir ve kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Kolay Ütü Yapmanın Keyfini Çıkarın

Fakir Avanti Buharlı Ütü, 2800 W güçle çalışarak yüksek performans sergiler. Dakikada 150 gr şok buhar püskürtebiliyor oluşuyla en kalın kumaştan en ince kumaşa zehmetsiz bir şekilde ütü yapabilirsiniz. 35 gram sürekli olarak buhar çıkışı sağlayan Fakir Avanti Buharlı Ütü, yoğun buhar basıncı performansı ile pratik ve etkili sonuçlar verir. Tek seferde pek çok çamaşırı 480 ml sabit su haznesi kapasitesi sayesinde peş peşe ve kesintisiz olarak ütüleyebilirsiniz.

Fakir Avanti Buharlı Ütü, entegre kireç önleyici sisteme sahip olması nedeniyle zaman içinde oluşan kireç oluşumunu engeller. Bu sayede ütü gözeneklerinin kireçlenmesini engelleyerek püskürtme performansından ödün vermez ve uzun ömürlü kullanım sunar. Düşük sıcaklıkta kullanılırken devreye giren damlama emniyeti sayesinde ütünün içindeki su dışarıya akmaz. Ağırlığının hafif ve güç kablosunun uzun olması, hem pratik hem de kolay ütü yapmanızı sağlar.

Güç 2800 W
Taban Seramik
Şok Buhar 150 G
Sürekli Buhar 35 g/dk
Su Kapasitesi 480 mL
Ayarlanabilir Termostat Var
Ayarlanabilir Buhar Gücü Var
Dikey Buhar Çıkışı Var
Su Damlatmama Özelliği Var
Kirece Karşı Koruma Özelliği Var
Kendi Kendini Temizleme Özelliği Var
Otomatik Kapanma Var
Renk Seçenekleri Yeşil, Bej, Pembe
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.