Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Molly Dijıtal Mutfak Tartısı Turuncu

Yakında

Gelince Haber Ver
979,00 TL
Ücretsiz kargo
9 aya varan taksit
2+1 yıl ek garanti

Molly Dijital Mutfak Tartısı Turuncu rengiyle mutfağınıza enerji getiriyor. Dilediğiniz öğeleri tartarak tam kıvamında yiyecekler hazırlamanızı sağlayarak kolay kullanımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı maddelerin hem ağırlıklarını hem de hacimlerini ölçebileceğiniz ürün sayesinde tam kıvamında kek harcınızı hazırlayabilir veya 7 farklı gıdanın kalorisini tek tuşla ölçebilirsiniz.

2 Farklı Mod Seçenekleri İle Kolay Kullanım

Fakir Molly Dijital Mutfak Tartısı, 2 farklı moduyla kullanımı epeyce kolay hale getirir. Dara düğmesi ile tartıya yeni maddeler eklerken kase ağırlığını ortadan kaldırabilirsiniz. Mod düğmesi ile tek dokunuşta ölçümler arasında geçiş yapabilirsiniz. Fakir Molly Dijital Mutfak Tartısı ile farklı değerleri (g, oz, lb, su ml ve süt ml) okuyabilir ve istediğiniz ölçüye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Fakir Molly Dijital Mutfak Tartısı, LED ekrana sahiptir. Dilediğiniz öğeyi ölçerken LED ekranda anında gösterilen ölçü sayesinde sizlere kolaylık sunar. Ürünün cam yüzeyi, kolay temizlik imkanı sunar. 10 L gıda ölçekleme kapasitesine sahip ürün sayesinde büyük hacimde bile lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. 4 adet AAA 1.5 volt pil ile birlikte gönderilen ürün, 7 farklı besinin kalorisini tek tuşla ölçmenizi sağlarken kullanmadığınız zamanlarda otomatik olarak kapanarak enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

Performans
Dara Fonksiyonu Var
Hacim Birimleri Su ML / Süt ML, OZ
Ağırlık Birimleri GL / LB / OZ / LB:OZ
Gösterge LED Ekran
Otomatik Kapanma Özelliği Var
Maksimum Kapasite 10 kg
Ürün Özellikleri 7 farklı gıdanın kalorisini tek tuşla ölçme özelliği
4 x 1.5 V AAA pil ile çalışır
Farklı malzemelerin hem ağırlık hem de hacminin ölçülebilmesi
Tasarım
Renk Seçenekleri Turuncu, Beyaz, Kırmızı
Ağırlık ve Boyutlar
Ürün Ağırlığı 0,70 kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.