Lucina Blender Seti Siyah
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Lucina Blender Seti Siyah

1.149,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Lucina Blender Seti Siyah ile mutfağınızda şıklığı yakalayabilirsiniz. Hem şık hem ergonomik tasarımıyla sizleri yarı yolda bırakmayacak ürün sayesinde saniyeler içerisinde doğrama, dilimleme, çırpma ve blender gibi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Gelişmiş Aparatları Sayesinde Hızlı Çözümler

Fakir Lucina Blender Seti; çelik çırpma teli, çelik blender ayağı, çift katlı çelik doğrayıcı ve ölçü kabı ile birlikte gönderilen ürün BPA Free hazneleriyle sağlıklı öğünler hazırlamanıza yardımcı olur. 1500 ml kapasiteli doğrayıcı haznesi ve 900 ml ölçü kabı haznesi sayesinde istediğiniz ölçüde yemekler hazırlamanıza yardımcı olur. Büyük ve sert yiyeceklerinizi bile saniyeler içinde güçlü bıçakları sayesinde doğramaya ve hatta buz parçalamanıza bile imkan verir.

Fakir Lucina Blender Seti; 4 bıçağı sayesinde doğrama, dilimleme, çırpma ve blender gibi işlemlerinizi saniyeler içinde halletmenizi sağlar. Mutfağınızda size oldukça hız kazandıran ürün, tüm bu uğraştırıcı işlemleri tek tuşla yapmaya başlayarak mutfakta geçirdiğiniz süreyi minimuma indirir ve kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen aparatları sayesinde seneler boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Kaymaz tabanlı tasarımı sayesinde tezgahınızın üzerinde stabilitesini koruyarak olası kazaların önüne geçer.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.