Ultimo Saç ve Sakal Şekillendirme Cihazı
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Ultimo Saç ve Sakal Şekillendirme Cihazı

299,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Ultimo Saç ve Sakal Şekillendirme Cihazı, tasarımıyla oldukça şık görü görünüme sahiptir. Erkeklerin kişisel bakımında vazgeçilmezi olan saç ve sakal şekillendirme cihazı, Fakir kalitesi ve teknolojisiyle buluşarak beklentilerin ötesinde performans gösterir. Kullanımı oldukça kolay olan ürün, kısa sürede saçlarınızı veya sakallarınızı şekillendirmenize yardımcı olur. Ergonomik boyutuyla dilediğiniz yere taşıyarak her zaman bakımlı görünebilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Bıçaklarla Uzun Ömürlü Kullanım

Fakir Ultimo Saç ve Sakal Şekillendirme Cihazı, kablolu veya kablosuz kullanılabilir. Kablosuz kullanımda maksimum 35-40 dakikaya kadar kesintisiz hizmet sunar. Berbere gitmeden dilediğiniz gibi saçlarınızı veya sakallarınızı şekillendirebilirsiniz. Bu işlemleriniz için berber tarağı ile birlikte gönderilir. Böylece eksiksiz bir kuaför serüveni evinize taşınmış olur.

Fakir Ultimo Saç ve Sakal Şekillendirme Cihazı, paslanmaz çelik çift kesici bıçaklara sahiptir. Bu sayede kullanım ömrü oldukça uzundur. Seneler boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün, elinizi tam olarak kavrar. Bu sayede başınızdaki tüm alanlara eşit derecede işlem yapabilirsiniz. Sakallarınızda da üstün performans gösteren ürün sayesinde bakımlı görünebilirsiniz. Erkek bakımında en önemli cihazlardan biri olan saç ve sakal şekillendirme cihazı şarj gösterge ışığına sahiptir. Şarjının azaldığı zamanlarda ışık yanarak kullanıcılarını bilgilendirir, böylece işlemlerinize hız kesmeden devam edebilirsiniz. Bakım yağı ile birlikte gönderilen ürünü, kullanımlardan sonra düzenli olarak yağ sürerek kullanım ömrünü daha fazla da uzatabilirsiniz. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz kişisel kuaförünüzle gün boyu bakımlı görünmek mümkün.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.