Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Lucina Blender Seti Kırmızı

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Lucina Blender Seti Kırmızı, şık tasarımı ve üstün performansı ile beklentilerinizin ötesinde bir etki gösterir. Ergonomik ve pratik kullanım kolaylığı sunan ürün sayesinde tek tuşla dilediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Zamanınızı efektif olarak yönetmek istediğinizde yardımınıza koşacak Fakir Lucina Blender Seti, güçlü çalışma seviyesi ile kısa sürede lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı olur.

Güçlü Bıçakları Sayesinde Saniyeler İçinde İşlemlerinizi Tamamlayın

Fakir Lucina Blender Seti; 4 bıçağı sayesinde doğrama, dilimleme, çırpma ve blender gibi işlemlerinizi saniyeler içinde halletmenizi sağlar. Mutfağınızda size oldukça hız kazandıran ürün, tüm bu uğraştırıcı işlemleri tek tuşla yapmaya başlayarak mutfakta geçirdiğiniz süreyi minimuma indirir ve kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Çelik çırpma teli, çelik blender ayağı, çift katlı çelik doğrayıcı ve ölçü kabı ile birlikte gönderilen ürün BPA Free hazneleriyle sağlıklı öğünler hazırlamanıza yardımcı olur.

Fakir Lucina Blender Seti, 1500 ml kapasiteli doğrayıcı haznesi ve 900 ml ölçü kabı haznesi sayesinde istediğiniz ölçüde yemekler hazırlamanıza yardımcı olur. Büyük ve sert yiyeceklerinizi bile saniyeler içinde güçlü bıçakları sayesinde doğramaya ve hatta buz parçalamanıza bile imkan verir. Paslanmaz çelikten üretilen aparatları sayesinde seneler boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Kaymaz tabanlı tasarımı sayesinde tezgahınızın üzerinde stabilitesini koruyarak olası kazaların önüne geçer.

Power (watt) 1000 W
Hız Ayarı Mevcut değil
Turbo Fonksiyonu Mevcut değil
Ölçü Kabı Hazne Kapasitesi Mevcut değil
Ölçü Kabı Hazne Malzemesi BPA FREE
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi 1500 ml
Doğrayıcı Hazne Malzemesi BPA FREE
Kaymaz Taban Var
Bıçak Sayısı 4
Buz Kırabilme Özelliği Var
Mevcut Aksesuarları Çelik Çırpma Teli, Çelik Blender Ayağı, Çift Katlı Çelik Doğrayıcı, Ölçü Kabı
Renk Seçenekleri Kırmızı, Siyah
Ürün Boyutu 23 x 17,5 x 48 cm
Ürün Ağırlığı 1750 kg
Kablo Uzunluğu 1,1 mt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.