Hypo Guard Hijyen Sağlayan Su Üretme Cihazı
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
fakir_slider_fırsatürünleri_yıldız.png (902 KB)

Hypo Guard Hijyen Sağlayan Su Üretme Cihazı

Sepette İndirimli
1.999,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Hypo Guard Hijyen Sağlayan Su Üretme Cihazı, basit kullanım modeliyle farklı bir temizlik maddesinde ihtiyacınız olmadan yaşam alanlarınızda en etkili ve sağlıklı ortamı size sunar. HOCI asidi içeren solüsyonu üreten cihaz sayesinde bakteri, virüs ve mikroplar yok edilir ve %99.9’a kadar yüksek sterilizasyon sağlar. İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde ev ve iş yerlerinde kullanımınızın mümkün olduğu ürün ayrıca toplumun ve tüm aile bireylerinizin de sağlığını gözetir. Mikro damlacık püskürten şişeleri sayesinde kafe, restoran ve okul gibi kalabalık alanlarda da kullanımı mümkündür.

Her Alanda Üstün Sterilizasyon

Fakir Hypo Guard Hijyen Sağlayan Su Üretme Cihazı’nın ürettiği dezenfektanı dilerseniz banyonuzda, mutfağınızda, yatak odanızda, aracınızda, mobilyalarınızda kullanabilirsiniz. Farklı kumaş türlerinde bile üstün performans göstererek renklerde solmaya neden olmayan ürün aynı zamanda ahşap, seramik, fayans ve PVC gibi farklı yüzeylerde de mikropları tamamen yok eder. Fakir Hypo Guard Hijyen Sağlayan Su Üretme Cihazı’nın ürettiği dezenfektan uzun ömürlü değildir. Beklediğinizde sterilizasyon etkisini yitireceği için elektroliz işleminin hemen ardından veya 3-5 dakika içinde silinmesi gerekir. Ürün kullanımı sırasında hafif klor kokusuna sahip olması, ortamdaki veya yüzeydeki kötü kokuları da yok ederek hijyenik bir hava sunar. Klor kokusu yüzeylerde kalıcı olmadığı için ortamınızdaki havayı bile rahatça temizleyebilirsiniz.

Fakir Hypo Guard Hijyen Sağlayan Su Üretme Cihazı, yalnızca 2 gram tuz ve çeşme suyu ile doğal dezenfektanınızı oluşturur ve 2 katmanlı titanyum elektronları ile 1 litre dezenfektan suyu üretir. Sadece 5 dakika içinde dezenfektanlı suyunuzu hazırlayan cihaz, suyu minerallerden ayırır ve asidik solüsyon haline getirir. Elektrolizasyon işlemi sonrası suda hidrojen, oksijen, hidroksil radikali, hipoklorüz asit, sodyum ortaya çıkarır ve normal çeşme suyundan farklı olarak pH seviyesi 6.5-7.5 arasındadır.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.