Hairjet Saç Kurutma Makinesi Beyaz
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Hairjet Saç Kurutma Makinesi Beyaz

379,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Hairjet Saç Kurutma Makinesi Beyaz ile pratik, yüksek performanslı ve sağlıklı saç kurutma deneyimi sizi bekliyor. Saçlarınızı yıpratmadan dakikalar içinde kurutabileceğiniz gibi kişisel tarağınız sayesinde şekillendirmeniz de mümkün. Saç kurutma makinesinin bu çok yönlü fonksiyonu sayesinde birden fazla amaçla kullanabilmeniz hayatınızı kolaylaştırır. Birlikte gönderilen aparatları sayesinde istediğiniz işlemi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Ergonomik Tutuşuyla Kullanım Kolaylığı Sunar

Fakir Hairjet Saç Kurutma Makinesi Beyaz, rengiyle banyonuza tam uyum sağlarken tutuş kolaylığı sebebiyle başınızın tamamına eşit bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ergonomik tutuşu yüksek performans ve kalitesi ile birleştiğinde dakikalar içinde kuru ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınızı yıpratmadan, kırmadan ve kurutmadan kurutan Fakir Hairjet Saç Kurutma Makinesi Beyaz ile işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Fakir Hairjet Saç Kurutma Makinesi Beyaz, 2200 W güç ile çalışır. AC motoru ile yüksek performans sunan ürünün 2 hız ayarına sahiptir. Düşük ve yüksek moddaki hız ayarlarından dilediğinizi seçerek zaman yönetiminizi yapabilirsiniz. Yüksek modda çalışırken bile saçlarınızı yıpratmayan ürün aynı zamanda soğuk üfleme özelliğine de sahiptir. Bu sayede yaz aylarında bile rahatlıkla saçlarınızı kurutabilirsiniz. Difüzör başlığıyla kıvırcıklarınızı belirginleştirebilir, düz saçlarınızı dalgalı olacak biçimde şekillendirebilirsiniz. Güç kablosunun 1.7 metreye kadar uzanabilmesi, kullanımında oldukça rahatlık sağlar. Fakir Hairjet Saç Kurutma Makinesi Beyaz ile geniş alanlarda da etkili, hızlı ve güvenli sonuç alabilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.